Sponsorlu Bağlantılar

Youtube de bir kaç önemli ipucu

70 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Youtube videolarında trend videoların yanında yer almak ister misiniz? Konusunda sizlere altın kurallar, önemli noktalar sunacağız. Daha önceki konularımızda Youtube’nin önemli arama motoru olduğundan bahsetmiştik.

Kullanıcılar aradığını Google de aradığı gibi aynı şeyi videolarda nasıl yapılır tarzında Youtube de aramaktadır. Buda Youtube’nin ne kadar önemli bir arama motoru olduğunu sizlere önceki konularımızda anlatmıştık.

Hal böyle olunca aramalarda çıkan trend videoların yanında sizde kendiniz çıkabilirsiniz tabi aramalarda ilk sırada yer almak biraz zor gibi olsa da benzer videolar arasında sizde çıkabileceğiniz gibi rakiplerinizin pastasından sizde faydalanabilirsiniz.

Bunun için birkaç teknik kullanarak bu trend videolar arasında önerilen videolar veya benzer videolar arasında yer alabilirsiniz nasıl mı?

BENZER VİDEOLARDA ÇIKMAK

İzlenme ve beğenisi çok olan trend videoların yanında sizde tutunabilirsiniz ve bu pastadan sizde ekmek yiyebilirsiniz.

  • Bunun için ilginç konu başlığı atarak ve bu videoların etiketlerini kullanarak sizde bu videoların yanında benzer videolar arasında görünebilirsiniz.

İyi bir ilgi çekici başlık, ilginç görsel bir resim ve bu videoların ve bu videolarda yada kanalların etiketlerini kullanarak benzer video içerikleri arasına çıkarak pay alabilirsiniz.

  • Diğer bir başka yöntem rakip videoların bir parçası olarak bu videolara dikkat çekici ve tetikleyici yorumlar atmaktan geçmektedir. Böyle rakip kanalın abonelerini kendinize çekmek olacaktır.

Düşük bütçeli kanallarda sıklıkla yapılan yöntemlerden biride budur. Rakip kanalın videosunun bir parçası olarak dikkat çekici yorumlarla kendi kanalınıza çekebilirsiniz.

  • Önceki konularımızda yabancı kanallarda yorumlar bırakın demiştik buda farklı bir yöntem olarak kullanabilirsiniz.

Böylece diğer trend videolardan faydalanarak sizde bundan istifade edebilirsiniz. Böylece kazanıcınız, abone sayınız da bu oranda artacaktır.

 

Yukarıda verdiğimiz birkaç teknikle arama sonuçlarında ilk çıkan videoların yanında olmak için uygulanacak teknikler hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın