Sponsorlu Bağlantılar

Youtube ilişkilendiriliş website ekleme

71 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlere youtube de ilişkilendirilmiş web adresi nasıl eklenir? Bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

İçerik paylaştığınız videolar içinde sitenize link çıkışı sağlamak için onaylanış websitenize video içinden link çıkışı yapabilirsiniz.

Bunun için Youtube üzerinden birkaç ayar yapmanız yeterli olacaktır. Bizde bu konumuzda site linki ekleme konusunda aşağıda adımları yerinize getirmek gerekecektir.

İLİŞKİLENDİRİLMİŞ WEBSİTE EKLEME YOUTUBE

Videolara ilgili onaylanmış bir website adresi eklemek için Youtube > Ayarlar > kısmından “ilgili web sitesi” kısmından sitenizi ekleme yapabilirsiniz. Buradan eklediğinizde sizi sitenizin bağlı olduğu Google webmaster sayfasına yönlendirecek buradan sitenizi doğrulama yaparak bundan sonraki video içinden url çıkışı yapabilirsiniz.

Burada eklendiğinizde “https://siteadi.com” veya “https://siteadi.com/ornek-sayfa/” gibi herhangi bir sayfanızın adresinizi de çıkabilirsiniz.

Bu link çıkışlarında farklı bir adres çıkışı izini verilmemektedir. Bunun dışında ek açıklamalar üzerinden de Youtube videolarına link çıkışı yapabilirsiniz.

 

Yukarıda konumuzda youtube videolarına link çıkışı nasıl yapılır konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Bu konumuzla alakalı sorularınız, aldığınız hataları bize sayfamız altında yazarak sorunlarınıza cevaplar vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın