Sponsorlu Bağlantılar

instagram covid-19 kural ihlali sorunu çözümü

229 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram sorunlarından biri olan Covid 19 kural ihlali sorunu ve çözümü hakkında fikirler vermeye çalışacağız.

Medikal bir firma tarafından paylaşılan maske fotoğrafı nedeniyle covid19 kural ihlali nedeniyle sayfanız kapanacaktır diyerek bir uyarı alınıyor ve sayfamız kapanmaktadır. Bunu gerekli itirazlar yaparak geri açtırdık fakat sorun, problem hala devam etmektedir.

İnstagram covid 19 kural ihlali nedir, neden oluşabilmektedir bunları sizler için yazımızın devamında anlatmaya çalışacağız.

İNSTAGRAM COVİD 19 TOPLULUK KURALLARI

Son zamanlarda içinde bulunduğumuz salgın hastalık nedeniyle instagram da topluluğunu korumak amacıyla yeni ek kurallar almıştır bunlardan biride Covid 19 topluluk kurallarıdır. Bunun için daha ayrıntılı açıklama için “https://www.facebook.com/help/instagram/477434105621119” adresi üzerinden erişebilirsiniz.

COVID-19: Topluluk Kuralları Güncellemeleri ve Koruma Önlemleri: İnsanlar dünyanın dört bir yanında bu eşi görülmemiş halk sağlığı kriziyle karşı karşıyayken, Topluluk Kurallarımızın insanları zararlı içeriklere ve COVID-19 ile ilgili yeni tür kötüye kullanımlara karşı koruduğundan emin olmak istiyoruz. Zarara yol açan eylemlerin koordine edilmesi, tıbbi maskelerin ve ilişkili ürünlerin satışı, nefret söylemi, zorbalık ve taciz ve şiddete veya fiziksel yaralanmalara yol açması muhtemel yanlış bilgilerin engellenmesi dahil olmak üzere gerçek dünyada zarara yol açabilecek içerikleri kaldırmak için ilkelerimizi de kullanarak çalışıyoruz. Durum gelişmeye devam ederken, platformdaki içerikleri incelemeye, söylemlerdeki trendleri değerlendirmeye ve uzmanlarla etkileşim kurmaya devam edecek ve bu kriz sırasında uygun olduğu durumlarda topluluğumuzun üyelerini emniyette tutmaya devam etmek için ilkelerimizle ilgili ek rehberlik sunacağız.

Yukarıda metinde instagram topluluk kuralları sayfasından alınmıştır. Daha önceden almış olduğu bir kararla ağız diş sağlığı ile ilgili videoları kaldırmış, buzlama yapmaktaydı. Şimdi ise Pandemi nedeniyle başta maske, yaralanmalar gibi paylaşımlara savaş açarak bunları kaldırmakta, tekrarında sayfanın kapanmasına kadar gidebilmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu nedenle instagram covid-19 topluluk kurallarını ihlal edecek paylaşımlarında bulunmamak, tekrarlamamak gerekmektedir. Sürekli kural ihlali sayfanızın kapanmasına neden olmaktadır.

Tavsiye Yazı; instagram yardım ve destek hattı

Bu konumuzda instagram covid 19 topluluk kural ihlali sorunu, hatası ve çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile alakalı sorular için yardım ve destek hattı sayfamızdan veya sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın