Sponsorlu Bağlantılar

Youtube geçerli zamana ait video url kopyalama

472 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda geçerli zamana ait video url kopyalama konusunda bilgi vereceğiz. Bununla ilgili şu şekilde konudan bahsetmek gerekirse;

Youtube de izlediğimiz uzun bir video da bir sahne hoşuma gitmişti, video yaklaşık 45 dakikalıktı ve 27 dakikanın 15 saniyesinde gerçekleşen bu sahneyi arkadaşıma atmak istedim arkadaşım bu videonun tamamını izlemek yerine 27:15 olarak yazılı olarak belirtim.

Bunun kısayolu olacağı aklıma gelmemişken sonrasında Youtube de o an için geçerli zamana ait video url kopyalayıp attım ve bunu rahatlıkla ileriye sardırmadan izledi.

Bizde bu özelliği herkesin yararlanması, faydalanması için bu yazımızda merak eden kullanıcılar için bilgi vermeye çalışacağız. Geçerli zamana ait video link adresi kopyalamak için yapmamız aslında çok kolaydır.

YOUTUBEDE GEÇERLİ ZAMANA AİT VİDEO URL’SİNİN KOPYALANMASI

Video içinde herhangi dakika saniye aralığında kaldığınız yerden devam etmek veya video içinde belirli zamandaki görüntüyü bir başkasına iletmek istediğinizde geçerli zamana ait video url kopyalama işlemini yapmak için o an video durdurun ve video üzerine gelerek faremizin sağ tuşuna bastığınızda bir pencere açılacaktır.

Yukarıda örnek resimde de görüldüğü gibi videonun belirli bir zaman aralığından başlatmak için link adresini kopyalıyoruz.

Bunu kopyaladığımız da link adresi “https://youtu.be/jDtMqlxk1K4?t=92” şeklinde görülecektir. Bu videonun asıl link adresi “https://youtu.be/jDtMqlxk1K4” şeklindedir. Yani bu videomuzu 1:32 dakikasından başlatacağız.

Kısaca Youtube geçerli zamana ait video URL’sini kopyalama özelliği nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın