Youtube

Youtube de Yorumlarda kalın yatay ve üzeri çizili yazılar yazmak

Youtube de Yorumlarda kalın yatay ve üzeri çizili yazılar yazmak

Merhabalar, bu konumuzda Youtube kanallarında yapılan yorumlarda kalın yazı, yatay yazı ve üzeri çizili yazılar dikkatinizi çekmiştir.

Bu yazılar nasıl yazılır, nasıl yapılır yeni başlayanlar mutlaka merak etmiştir. Bizde bu konumuzda sizlere merak edilen bu sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

YOUTUBE DE KALIN YAZI YAZMA

 Youtube kanalınızda yapılan yorumlara cevap vermek veya takip ettiğiniz kanallarda video altında yorumlarda bulunurken dikkat etmek için kalın yazı oluşturmak için;

Kalın yazmak istediğiniz cümlenin başına ve sonuna yıldız ( * ) işareti koyarak kalın yazı yazabilirsiniz. Buna örnek *Adem ÖCÜT*  şeklinde kullanırsanız Adem ÖCÜT şeklinde yorumlarda görünecektir.

YOUTUBE DE İTALİK YAZI ( EĞİK YAZI ) YAZMAK

 Yatay yazı, Eğik yazı veya italik yazı olarak da geçen yazı stilinde Youtube de kanallara yorum yaparken kullanmak isterseniz;

Yatay yazı yazmak için cümlenin önüne ve sonuna alt çizgi ( _ ) kullanılarak yatay yazı yazılabilmektedir. Örnek Adem ÖCÜT için kullanırsak _Adem ÖCÜT_ kalıbını kullanarak yapabilirsiniz.

YOUTUBE DE ÜZERİ ÇİZİLİ YAZI YAZMAK

 Youtube de üzeri çizili yazılar yazarak yorum bırakmak isteyenler cümlenin başına ve sonuna tire işareti ( – ) veya diğer adıyla ortadan çizgi ile cümlelerin ortasında çizgili yazılar kullanabilirsiniz.

Buna örnek Adem ÖCÜT için  -Adem ÖCÜT- şeklinde yazı yazabilirsiniz ortaya çıkacak sonuç Adem ÖCÜT şeklinde olacaktır.

Youtube de yorumlara bu şekilde yazılar yazabilirsiniz. Böylece daha dikkat çekici yorumlar bırakabilirsiniz.

Bu konumuzda Youtube de yorumlarda kullanmak üzere altı çizgili yazı, eğik yazı ve kalın yazı nasıl yazılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2023-2024-2025-2026-2027

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL