Mobil Sosyal Medya Youtube

Youtube Bildirim Sorunu Çözümü

Youtube Bildirim Sorunu Çözümü

Merhabalar, bu konumuzda Youtube bildirim problemleri ve bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Eğer bir Youtube’de bir hesabı takip ederek videolarını izlemek isterseniz bunun en iyi yolu kanala abone olmaktadır. Kanala abone olduktan sonra yeni bir video veya canlı yayın başlattığında size bir bildirim gelecektir.

Böylece kanal güncellemelerini yakından takip edebilirsiniz. Fakat abone olduğunuz kanallardan bildirim gelmiyor ve takip edemiyor, geç takip ediyorsanız bazı sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Sizde Youtube kanallarından bildirim almıyorsanız bu yazımızda bu hata nasıl giderilir, nasıl düzelir bunu sizlerle paylaşacağız.

YOUTUBE BİLDİRİM GELMİYOR HATA ÇÖZÜMÜ

Eğer bildirim ayarlarında yaşanan bir problem varsa bunu tespit etmek gerekmektedir. Bunun için şu adımları inceleyelim.

  • Abone olduğunuz Youtube kanalı için bildirimlerin açık olduğundan emin olunuz. Çoğu kişi abone olduktan sonra bildirimleri kapatabilir. Böylece bildirim alamayacağınız için size kanal güncellemeleri ile ilgili bildirimler ulaşmayacaktır.
  • Kanal bildirimleri için kanalın bildirim ayarlarını açmanız yeterli olacaktır.
  • Diğer bir çözüm yolu Hesap > Profil > Ayarlar > Kanal Abonelikleri > Aboneliklerimin yeni videolarını ve etkinlikleri konusunda aralıklı olarak beni bilgilendir. Kutusunun işaretli olduğundan emin olunuz.
  • İster Push veya E-mail şeklinde bildirim alabilirsiniz.

Yukarıda iki farklı adımlarla Youtube bildirim hatasını gidermeniz mümkündür. Eğer mobil cihazda bildirim alamıyorsanız. Cihazın uygulama bildirimlerini kontrol ediniz.

  • Android cihazlarda Youtube uygulaması üzerine basılı tutun. Uygulama ayarlarına ulaşacaksınız. Buradan bildirim ayarların açık olduğundan emin oluruz.

Bu konumuzda Youtube bildirim problemi nasıl çözülür, nasıl düzelir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden ulaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL