Sponsorlu Bağlantılar

Yerel Hesabı Nasıl Admin Hesabı Yaparız?

4.942 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda bilgisayar kullanıcıları ve bu kullanıcıları tam yetkili olan admin hesabına veya uzun ismi ile administrator hesabına nasıl çevirebilir, döndürebiliriz? bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağız.

Bilgisayar’da yerel kullanıcı hesabını admin hesabına çevirme adımlarını sizlere görsel video şeklinde kolay yoldan anlatmaya çalışacağız.

yerel kullanıcı hesabı nasıl admin yapılır?

admin hesabına çevirme işlemini basitçe anlatmak gerekirse ; Bilgisayar simgesi üzerinde fare yardımı ile sağ tuşa basarak Yönet > Yerel Kullanıcılar ve Gruplar > Kullanıcılar bu adımları takip ederek hangi yerel kullanıcı hesabını administrator hesabı yapmak , çevirmek istiyorsanız onun üzerine gelerek fare ile özellikler bölümüne giriyoruz.

geri kalan anlatımı sizlere video ile nasıl yapılır? bunu anlatmaya çalışacağız. tam yetkili yaptığınız kullanıcı hesabını tekrar kaldırabilirsiniz bunu da video içinde izleyerek uygulamasını yapabilirsiniz.

admin hesabına nasıl çevrilir?

admin hesap yapma ile ilgili nasıl yapılır? bunu sizlere anlatmaya çalıştık , admin hesabına dönüştürme aslında o kadar zor değildir. yukarıda admin hesap yapma , ile ilgili sorunları yorumlar bölümünden yazarak cevap arayabiliriz.

Arama Tags & Etiket;

admin hesabı nasıl yapılır, yerel hesap, yerel kullanıcı hesabı, guest hesabı admine çevirme, bilgisayar kullanıcısı administrator yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Yerel Hesabı Nasıl Admin Hesabı Yaparız? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. yerel hesabı yönetici yapma, yerel hesabı yöneticiye çevirme işlemi oldu teşekkürler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın