Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp ile toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?

704 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği üzere Whatsapp internet üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşmak,medya ürünleri ve yer bildirimlerini gönderebileceğimiz bir mobil uygulamadır. İstediğiniz Arkadaşınıza mesaj yada resim yollaya bileceğiniz gibi Seçtiğiniz kişilere Toplu olarak mesaj gönderme şansınızda var . Toplu olarak yayınlamak istediğiniz mesajlar duyurular var ise bunları Toplu Mesaj olarak yayınlaya bilirsiniz. Peki Bu toplu Mesajları İphone üzerinden Nasıl Yayınlama yapabiliriz.

Whatsapp toplu mesaj atma ;

WhatsApp > Sohbetler > Toplu Mesaj Listesi bu seçeneği seçiyoruz. Yeni Liste ile Toplu mesaj atılacak kişileri Gruplandırma yapabilirizde. Burada Dikkat edilmesi Gereken Telefon numaranızdaki Kişilere atabilirsiniz . Android işlemciler ise Sohbetler > Menu > Yeni Yayın Listesi > + Tuşu > listeleri kişilere ekleyiniz ve Bitti düğmesi ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sohbet yazdığınız mesajlar Listenizdeki Tüm kişilere gönderilmiş olur.

Arama Tags & Etiket;

whatsapp toplu mesaj, whatsapp toplu mesaj gönderme, whatsapp toplu mesaj nasıl gönderilir, toplu mesajlaşma,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın