Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz vpn yazılımı spotflux ile özgürce dolaşın

588 views
Sponsorlu Bağlantılar

Vpn ( Virtual Private Network ) yani Sanal özel Ağlar İnternet üzerinde yasaklı sitelere girmek yada internet içerisinde özel bir ağ ile dış hackler saldırılarına karşı önlem alınmış bir güvenli ağlar dır. Mahkemece yasaklanmış ve erişimi engellenmiş sitelere bağlanmak yada İnternet de sörf yaparken arkanızda iz bırakmadan gezinmek için kullana bileceğiniz özel ağ bağlantılarıdır diyerek söyle biliriz.

Bu ağlara bağlanmak içinde üçüncü parti yazılımlarda kullanılabilir. Bu yazılımlar ile local’de siz Türkiye’den internete giriyorsunuz ama siz sanki Amerika yada Bir başka ülkeden bağlanıyormuş gibi göstererek sizi farklı local de gösterir.

http://www.gezginler.net/indir/spotflux.html” Bu yazımda ise Spotflux adındaki ücretsiz bir yazılımdan bahsetmek istiyorum. Spotflux Vpn bağlantı programı ile ücretsiz olarak kullana bileceğiniz reklam içerikli kullanıcı son derece basit sınırlaması olmayan bir yazılımdır. Son derece işinize yarayacak güzel bir uygulama bu uygulamayı buradan yükleme imkanı bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın