Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Twitter Otomatik Dm Nasıl Gönderilir

1.469 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter 140 karakter uzunluğunda duydularınızı düşüncelerini  paylaşabildiğiniz micro blog sitesi olarak görebilirsiniz. Buradaki paylaşımlarınızı takip eden okuyan kişiler sizi follow ederek takipte bulunabilirler.

Twitter üzerinde binlerce takipciniz olabilir ve paylaşımlarını görebilirler. Sizi takip etmelerini çoğaltmak için retweet ederek paylaşımlarını yaygınlaştırabilirsiniz ve sizi takip edenlerinde artmasına sebeb olur. Bende bir Twitter kullanıcısı olarak birini takip ettiğimde takip başlattığımda otomatik bir mesaj gelmektedir. ” Beni Takip ettiğiniz için Teşekkür ederim ” diyerek bakıyorum acaba twitter bir özelliğimi diyerek ama bir türlü bulamadım sonunda bu özelliği kullanmak için 3 parti uygulamalara ihtiyaç vamış evet bu otomatik Mesaj ( Dm ) yollamak için http://www.justunfollow.com/  sitesini kullanarak bu işlemi yapabiliyoruz.

http://www.justunfollow.com/ sitesine girdikden sonra sol tarafında automate  kısmına giriyoruz. Bu kısıma otomatik yollacağımız mesajı yazıyoruz , bu kısımda link yazmıyoruz yoksa Twitter spam olarak görecek ve hesabınızı askıya bile alabilir . Bu şekilde sizi Follow edenlere otomatik mesaj yollayacaktır.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın