Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tinder Üyeliğini Nasıl İptal Ederim. – Delete Tinder Account

4.091 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tinder Nedir kısa bundan bahsedeceğim ve Tinder üyelik hesabı nasıl silinir bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Tinder Yeni nesil bir sosyal ağ olup yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz app uygulamasıdır.

Belli km içerisinde bulunan kişiler ile arkadaşlık kurabileceğiniz çöpçatanlık ağı diyebiliriz. şimdi gelelim Tinder Hesabını ( Delete Tinder Account ) nasıl silebiliriz ?

Bunun için Tinder hesabını silebilmek için ;

Ayarlar ( Setting ) > Delete Account Yazan kısma basıyoruz ve hesap silme işlemini gerçekleştiriyoruz. Hesabınız hemen silinmiyor bir süre sonra hesabınız Silinecektir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yazı] Tinder Üyeliğini Nasıl İptal Ederim. – Delete Tinder Account (6 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba ,Tinder i yeni yükledim ,cok uğraştığım halde fotoğraf ekleyemedim,siz uygulamayı çözmüşsünüz anladığım kadarıyla yardımci olursanız sevinirim.tsk

  2. Merhaba tinder da 1 paket satın almıştım ve her ay otomatik olarak kesileceğini söylemişti bu paketin aboneliğini nasıl iptal edebilirim

  3. hesabımı sil diyip çıkmama ve uygulamayı facebooktan kaldırmama ve telefonumdan silmeme rağmen profilim hala duruyormuş ne kadar sürede silinir?

    • hesabınızı sildiyseniz belli bir süre 15-20 gün kadar profil görünür, bu diğer sosyal ağlarda da söyle biraz bekleyin ve tekrar bakınız. eski hesabınıza giriş yapmayın tekrar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın