Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tictoc Sohbet’de Arka Planı Kamera ile Gösterme

474 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son Zamanlar Reklamlarda kendinden bahsettiren Mobil uygulamalardan biri olan TicToc ile Arkadaşlarınıza internet üzerinden ücretsiz olarak text mesaj yollaya bileceğiniz ,Çıkartma yollaya bileceğiniz popüler bir uygulamadır.

Arabada,Yolda,evde,işyerinde,cafe yani aklınıza gelebilecek her yerde sevdiğiniz kişiler ile iletişim içinde olabilirsiniz ,Peki Yolda demiştik yolda yürürken tictoc kullanırken gözleriniz telefonda olacağı için ufak kazalarda geçirebilirsiniz mesela ayağınız takıla bilir,ayağınızı burka bilirsiniz.

İşte adamlar bunlarıda düşünmüşler siz yolda yürürken önünüzü görebilmeniz için Tictoc Arka planda Kamera açarak hem yazabilir hemde önünüzü göre bilirsiniz. Güzel Bir Uygulama değilmi peki bu özelliği Nasıl Aktif Edeceğiz Bu özelliğin ismi Walk&Talk  Bu özelliği Aktif ettiğimizde Sohbetleriniz artık arka planda kamera ile göreceksiniz.

Şimdi Gelelim Bu özelliği Aktif Etmeye Sohbet Etmek istediğiniz kişi ile bir sohbet penceresi açıyorsunuz.

tictock walk&talkSohbet Penceresini Açtıkdan sonra Resinde Görüldüğü ….  işaretine Basıyoruz Sağ Üst Köşe’deki

tictoc walk&talk2

Size Bir Pencere daha açılacaktır. Bu pencerede Walk&Talk Yazan Kısmı Aktif Hale Getiriyoruz.

Tictoc walk&talk3

Artık Resimde Görüldüğü Gib hem Sohbet Edebilir Hemde Yürüye bilirsiniz. Kolay Gelsin.. Takipde Kalınız….

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın