Sponsorlu Bağlantılar

Tango Numara Doğrulama Nasıl Yapılır?

1.344 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango İnternet üzerinden sesli görüşme yapabileceğimiz,text mesaj,görüntü görüşme ve Dünya genelinde ve yakın çevredekiler ile arkadaşlık kurabileceğiniz Mobil uygulamadır, Tango’nun bu özelliğinden dolayı popüleritesi gittikçe artmaktadır.

Tango Mobil uygulamasını akıllı cihazlara yüklediğimizde bazı adımları doldurarak bu uygulamayı cihazlarda kullana biliriz. Bu adımlardan biride sms Doğrulaması, sms doğrulaması tango kayıt olurken size gönderilen bir numara olup bu numaraları Uygulama alanına girdiğinizde Tango üyeliğiniz tanımlanmış oluyor.

İOS işletim sistemlerinde gelen bu numarayı manüel olarak gireceğiniz gibi , Android uygulamalarda ise gelen mesaj hanesinden otomatik olarak tanımlayarak Bu adımı aşmış oluyorsunuz.

Numarala Doğrulama işlemini yaparken Girilecek Ad,Soyad, e-mail adreslerinizi  doğru olduğuna emin olunuz,email adresiniz ileride lazım olacak şekilde düşünerek aktif olduğundan emin olunuz.

Android İşlemciler için Doğru Uygulama indirebilmek için “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sgiggle.production&hl=tr” link adresinden  , IOS işletim sistemi indirebilmek için ziyaret ederek akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın