Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tango Konum Servislerini Kapatma

1.215 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Tango konum servislerini nasıl kapatabiliriz . Bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu konu başlamadan önce biraz bilgi vermek istiyorum.

Tango Mobil ve Pc uygulaması olarak İnternet üzerinden ücretsiz olarak kısa mesaj,sesli arama ve görüntü olarak araya bileceğimiz son günlerin en popüler uygulamalarından biridir.

Yeni güncellemeler ile Tango üzerinden yakın çevrenizde bulunan kişiler ile irtibata geçer bilir arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yakın kişi dedim ama artık arkadaşın arkadaşı ile yada belirleyeceğiniz bir konumla ilgili olarak arkadaşlar bulabilirsiniz.

Bu servislerden yararlana bilmek için kullanmış olduğunuz Akıllı cihazların konum servislerinin açık olması gerekmektedir. Yani sizin bulunduğunuz konuma göre yakın çevreleri bulabiliyor yada Facebook veya foursquare gibi uygulamalar ile yer bildirimi yapabiliyorsunuz.

peki bununla paralel olarak bu Konum servislerini kapatmak’da neyin nesi ? eğer’ki bu tango uygulamasından yerinizin görünmesini istemiyor bulunmanızı istemiyorsanız. Bu servisleri kapatabilirsiniz.

IOS İşlemciler için  :

Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri > Bu kısımdan Tango Ayarlarını kapatabilirsiniz ve açabilirsiniz.

Android İşlemciler için : 

Konum > Konum Hizmetleri > Kısmından Uygulamayı Bulup Konumu açıp / Kapata bilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın