Sponsorlu Bağlantılar

outlook takvim yazı biçimi nasıl değişir?

494 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi Outlook, Microsoft ait bir mail yönetim uygulamasıdır. Office programları arasında gelerek Gelen maillerinizi Outlook üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bir çok özelliği ile bir çok kolaylık getirmiştir. Mail ile bilgisayar kontrol edebileceğiniz gibi hatırlatmalarda yapabilirsiniz. Outlook sadece mail olarak düşünmeyiniz , Kişiler bölümünde telefondaki kişileri bile senkronize edebiliyorsunuz. Bunun yanında Takvim kısmında ise Belirlediğiniz günlerde notlar düşünebilirsiniz.

Şimdi Gelelim bu yazımızdaki konuya bu Yazımızda Takvim için görsellik katacağız. Takvim yazı fontunu değiştirerek biraz daha Outlook kullananlar için görsel bir şekil katacağız.

Şimdi Sizler için Hazırlağım video ile nasıl yapıldığını görebilirsiniz ve Bunu da bir Anlatım ile açıklamasını yapacağız.

 

Araçlar > Seçenekler > Diğer > Gelişmiş Seçenekler  Kısmına Giriyoruz.

Outlook Takvim Yazı Font Değiştirme1

 

Gelişmiş Seçenekler… > Yazı Tipi  Kısmından Takvim için olan Yazı Karakterlerini Değiştirebilirsiniz. Böylece outlook arka plan yazı teması değiştirilmiştir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın