Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] c win1.exe hatası nasıl çözülür?

528 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı her açtığınızda Karşınıza bir çok siyah Dos penceresi açılabilir. Bu  Hata Açılan pencere olarak 1,2,3 diyerek devam ediyor’dur. Bu Hata Bir çok nedenlerden Kaynaklı olarak süre gelir. Bu Hatayı Bilgisayarımızdan Kaldırabilmek için En Etkili yol ComboFix programını kullanmak olacaktır. Bu Programı Bilgisayarınızı güvenli Mod’da açarak ComboFix ile taratmak olacaktır. Bilgisayarınızı Güvenli Mod açabilmek için Yeniden başlatınız. Yeniden açılırken F8 tuşlarına sürekli basarak Güvenli Mod geçiş yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızı Güvenli Mod açtık’dan sonra artık ComboFix programı ile bilgisayarınız derinlemesine tarayarak zararlı yazılımları temizleyecektir. Diğer Çözüm ise Registry Kayıt temizlemek olacaktır. Bunun için Bilgisayarınızın Win + R tuş kombinasyonu birlikte basarak Çalıştır penceresini açalım buraya Regedit.exe komutunu yazarak Kayıt Defterini açalım. HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\WOW\cmdline  adımlarını izleyerek Kayıtı siliniz. Sonra Bilgisayarınıza restat atarak yeniden başlatınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın