Sponsorlu Bağlantılar

MCSD Sertifikasını Nasıl Alınır?

2.016 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Tarafından verilen MCSD ( Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici ) Diğer Adı ile Microsoft Certified Solution Developer  nitelikli yazılımcılar geliştirmek için hazırlanmış bir sertifikadır. MCSD Belgesi Dünyada her yerde geçerliliği vardır. Bu Sertifikayı alabilmek için ise İngilizce soruları başarılı şekilde geçebilmek gerekir.

Belirli Sınav Merkezlerde yapılmakta olan bu sınavlarda Online olarak Sınav merkezine bağlanarak gözetmenler ve Güvenlik kameraları eşliğinde sınavınızı vererek belge alma şansınız vardır. Bu sınavların belli bir ücretleri vardır bu ücretler aşağı yukarı 70 TL arasında idi son güncellemeleri sınav merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

MCSD Belgesini bilge adam Kurslarından tavsiyemdir öğrenebilirsiniz. MCSD Belgesini Alabilmek için bazı Belgeleride almak gerekir. Bunları aldık dan sonra MCSD sınavına girebiliyorsunuz Peki Bu sınavlar hangileri ?  “https://www.microsoft.com/learning/en-us/mcsd-certification.aspx” Bu Konuda Microsoft Learning Resmi Web Sitesinden Fayda bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın