Sponsorlu Bağlantılar

Güç düğmesi seçeneği ayarlama

1.405 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı iyi bilenin de , Az bilenin de Bilgisayarı açmak için kullandığı Düğme Güç Düğmesidir. Bilgisayarımızı açmak için Güç Düğmesini kullanırız. Bilgisayarımızı açtık dan sonra tekrar Güç düğmesini Kullanmak gerekebilir, Bu Güç Düğmesine bastığımızda ne yapılmasını istediğimizi kendimiz gereke bilir. Güç Düğmesini kullandığımızda Uyku Moduna alabilir, Bilgisayarımızı Kapatabiliriz,Hazırda Beklete biliriz veya Hiç bir şey yapmaması için Komut ataya biliriz.

 Güç Düğmesinin bu Ayarını Nereden ve Nasıl Değiştirebiliriz ?

Başlat > Denetim Masası > Güç Seçenekleri > Güç Düğmelerinin yapılacaklarını Seçin

Güç Düğmesi Ayarlarını Değiştirin

Eğer Bilgisayarınız Laptop ise iki Seçenek Gelecektir Pil ile çalışıyor ise yada Elektrik ile çalışıyor ise Burada Güç düğmesinin de yapılmasını istediğinizi ayrı ayrı belirtmeniz gerekecektir.

Bu Konumdan Güç Düğmesinde Ne yapılmasını istiyor iseniz buradan seçerek Ayarları Kaydet butonu ile işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

 

Konu ile İlgili Video :

Arama Tags & Etiket ;

güç düğmesi seçeneği, güç düğmesi tercihi, güç düğmesi ayarlama, güç düğmesi nasıl ayarlanır, güç düğmesi seçenekleri, güç düğmesi tercihini değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın