Sponsorlu Bağlantılar

Format sonrası Cd’siz gerekli programları topluca yükleme

1.575 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza Format attınız artık bilgisayarınız kullanıma hazır ama eksikler var , Bilgisayarınızda çalışa bilmek için Programların olması gerekmez mi ? Örnek Bilgisayarınızda Sıkıştırılmış Dosyaları aça bilmek için Winrar – Winzip , Bilgisayarınıza uzaktan bağlana bilmek için TeamViewer, Adobe veya aklınıza gelebilecek diğer programlar . Artık Bu programları internet üzerinden tek tek aramaya hiç gerek hatta öyle bir şey ki istediğiniz programları tek tık ile tüm programları indirmeniz hiç’de zor değil .

FORMAT SONRASI GEREKLİ PROGRAMLAR

Peki bu nasıl olacak Bunu ninite.com sitesi üzerinden yapmanız artık çok kolay. Siteyi giriyoruz Site üzerinden hangi işletim sistemini kullanıyor iseniz Linux – Windows  işletim sisteminizi seçtik den sonra , yükleyeceğiniz programları önündeki kutucuğu işaretleyerek Yüklüyorsunuz.

Program Yükleme-Toplu Program Yükleme-ninite com

İşaretlediğiniz Yüklemek istediğiniz Programları belirledik den sonra Get İnstaller Butonu ile Bilgisayarınıza Yüklemeye Başlıyorsunuz. ninite.com sitesi Bilgisayar için ihtiyaç duyulan programları bir arada bulunduran güzel bir sitedir. Artık Bundan sonra Programları ayrı ayrı sitelerden aramayacaksınız.Güvenilir olması da Çabası… Sizler için Hazırladığım Tanıtım Videosunu izleyerek Bir Fikir sahibi olacaksınız.

Video :

Arama Tags & Etiket ;

format sonra program yükleme, format sonrası gerekli programlar, bilgisayarda lazım olan yazılımlar, olmazsa olmaz programlar, format sonrası programlar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın