Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Hava Durumu Eklentisi

933 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Google Chrome için Hava Durumu Eklentisinden bahsedeceğim . Artık her şey kullanıcıların kolaylığı için düşünülmüş olup servis sağlayıcıları yada şöyle söyleyem yazılımcılar , kullanıcıların rahatlığı için sunulmuştur. Mozilla açık kaynaklı bir tarayıcı olduğu için bir çok uygulamaları uzantıları mozilla üzerinden kullana biliyorsunuz.

Google Chrome bunun yanında dururmu ? Google web Store ile artık kullanıcıların kolaylığı için uzantılardan yada temalar ile ilgili bir çok yayını vardır. Bu yazımda dediğimiz gibi Google Chrome için Hava durumu eklentisinden bahsedeceğim.

https://chrome.google.com/webstore/detail/weather-extension/beapnbfmjmjhhfpaoajfhjbbfnnlfpnc?hl=tr

Bu eklenti Google Web Store den yada linkden indirdiğinizde artık bir çok yerin hava durumu hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olacaksınız. Arama sekmesine yazarak istediğiniz yerin hava bilgileri karşınıza gelecektir. istediğiniz yeri favorilerinize ekleye bilirsiniz. Bu eklentiyi kullanmak bu kadar kolay.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın