Sponsorlu Bağlantılar

FourSquare Çok Popüler ! Mekan Hilesi Nasıl Yapılır?

4.557 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu yazımda Foursqaure kullan arkadaşlar Ana Sayfaların Filanca Mekan çok popüler 14 Kişi gibi Ekranda Kayan Etkinliği Görmüşünüzdür.

foursquare popüler mekan hilesi

Yukarıda Resimde Gördüğünüz gibi de Mekanın 14 kişinin aynı zamanda check-in yaparak Popüler mekan olarak gösterilmekte Bu da O yerin Reklamı anlamı gelir. yani kısa mekanın popülerine göre reklamda yapılmış olmaktadır.

Peki Cafe, İnternetCafe, Pastane, veya Herhangi bir işletme için popüler listeye girmek ister misiniz ?  Bunu yapmanın bir hilesi olacağını düşünüyorum.

Peki Nasıl ?  Popüler mekan yapmak için check-in yapmak için Mekanı seçiyorsunuz. Daha Sonra Kişi Ekle Diyoruz.

foursquare popüler check-in

Yukarıda işaretli olarak Kişi Ekle Seçiyoruz. Sonra Arkadaşlarınızı yada nazınızın Geçtiği kişileri Bu Listeye Ekliyoruz.10-15 daha fazla size kalmış ekliyoruz ve Etiketliyoruz. Sonuç Eklediğiniz Kişiler Burada check-in yapmış oluyor dolası ile bu mekan popüler olmuş oluyor sizde kısa bir ara ile Reklamını Yapmış oluyorsunuz. Denemesi Bedava kolay gelsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

FourSquare Çok Popüler ! Mekan Hilesi Nasıl Yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın