Sponsorlu Bağlantılar

File Scavenger Nedir ? Nasıl Kullanılır?

4.929 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda File Scavenger hakkında bilgi vereceğim. Bilgi işlem uzmanlığında , bilgi işlem’de sistem yedeği, backup bir can simitidir. Her akıllı sistem uzmanı , sisteminin yedeğini mutlaka bir ile başlamadan alır , başına aksi bir iş gelmeden önce güvenliğini almaktadır bunun için bir çok alternatif ürün olarak acronis,ghost gibi programlar kullanılır.

Şimdi gelelim, diğer kullanılan doc,png,xls,jpg,ppt ve buna benzer dosyalar bilgisayarınızda günlük olarak sık sık kullanır, bu dosyaların  yedeğini bir başka harici belleklere atarak yedeklemesi yapılabilir . İşler beklenildiği gibi her zaman yolunda gitmeye bilir yanlışlıkla silinen dosyalarınız mutlaka olmuştur.

Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

İşte bilgisayarınızda silinen Verileri  geri getirmek için kullandığımız programa File Scavenger yada bunlara alternatif bir çok programı bulabilirsiniz. bizim bu yazımızda işlediğimiz ise File Scavenger Bu program dosya kurtarma aracı olup silinen dosyaları geri getirebilirsiniz , yanlışlıkla format atılmış disklerden bile dosya kurtarabiliyorsunuz. Bu program’da üzerine veri yazılmamış diskin belli yerdeki dosyaları kurtara biliyorsunuz.File Scavenger Programının nasıl kullanıldığını yukarıda link yardımı ile öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

File Scavenger Nedir ? Nasıl Kullanılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın