Sponsorlu Bağlantılar

ekran görüntüsü video olarak nasıl çekilir?

1.144 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen Sorulara elimden geldiği kadar cevap vermeye çalışıyoruz. Ekran Görüntüsünü Resim olarak Nasıl Alındığını biliyorduk bunun için çok basit bir şekilde Prt Sc tuşu na bir kere basarak Görüntüyü kopyalıyoruz ve Paint programı açıp yapıştırıp içinden lazım olan Görüntüyü alıyorduk. Peki Ekran Görüntüsünü Video olarak Nasıl Çekeriz ? Ekran Görüntüsü genelde sunum yapacaklar tarafından kullanıyor. 

Yada video hazırlayıp sosyal paylaşım sitelerine atacaklar içinde güzel bir Ekran Görüntü alma programını bahsedeceğim. Programın adı Camtasia Studio  bu program ile ekran görüntülerini çekebilir,boyutlandırma yapabilir, istediğiniz lokal yerin videosunu alabilirsiniz.

Çektiğiniz videolara resimler yazılar ekleyebilirsiniz. Fare imleçlerini işaretleyerek vurgulaya bilirsiniz. İnternet’den indirdiğiniz videoları Düzenleyebilir ,Kesebilir, Video Sesleri kesebilir kontrol edebilirsiniz.

ekran videosu nasıl çekilir?

Camtasia Studio  ile Hazırladığım Video Görmek için Buradan Gidebilirsiniz.

Camtasia Studio Hazırladığım Bir Videom

http://www.gezginler.net/indir/camtasia-studio.html” adresi üzerinden indireceğiniz program yardımı ile bilgisayar ekran videosu çekebilir, çektiğiniz videolara efekt, yazılar, küçük fotoğraflar ve kesme, ekleme yazılar ekleme yapabilirsiniz.  

Arama Tags & Etiket ;

ekran videosu nasıl çekilir, video alma, ekran görüntüsü video, video çekimi ekran görüntüsü, ekran görüntüsü video çevirme, video çekme ekrandan, ekran görüntüsünü video olarak kaydetme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın