Sponsorlu Bağlantılar

Cryptolocker Nedir ? Cryptolocker Nasıl Temizlenir?

3.893 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşabilir bu tehlikeli yazılım olan Cryptolocker bilgisayarımıza indirdiğiniz deneme programlar yada ücretsiz programlar aracılığı ile hacklenmiş sitelere girdiğiniz sizi zorla indirmeye sağlayan programlar aracılığı ile bulaşarak etkilerler. Etkilendiğinizde sizden Para talebinde bulunarak sizden para isterler ve dosyaları kilitlerler.

http://www.tamindir.com/stopzilla-44/ adresi üzerinden programı indirin ve bilgisayarınıza kurunuz. Cryptolocker illetinden kurtulmak için Bilgisayarınıza STOPzilla programı indirip güvenli mod ile taratmak gerekmektedir. Bilgisayarınızın güvenli Mod girmesi için bilgisayarı yeniden başlatıyorsunuz. Açılışta F8 basarak güvenli mod girişi yaparak Bu indireceğiniz StopZilla ile taratın. 

Arama Tags & Etiket ;

Cryptolocker kaldırma, Cryptolocker nasıl silinir, Cryptolocker temizleme, Cryptolocker virüs silme,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Cryptolocker Nedir ? Cryptolocker Nasıl Temizlenir? (9 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem Bey merhaba,
    Firmamızın önemli dosyaları şifrelendi. İnternetten bulduğum bazı programlar var. SpyHunter ve MalwareBytes-Anti_Malware bu programları çalıştırdım ve sanırım temizlendi. Ancak hasarlı dosyaları nasıl düzeltebiliriz onu bulamadık. Yardımcı olabilir misiniz ??
    Teşekkürler, iyi çalışmalar,
    SERKAN ÇAKIROĞLU

  2. Merhaba, virüsü temizledim ama uzantıları “.encrypted” olan dosyaları nasıl normal şekilde açabilirim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın