Sponsorlu Bağlantılar

Apple Store’den yeni uygulama alırken dikkat ediniz.!

249 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone yada İpad kullanıcısı iseniz bir kaç ipucu vermek istiyorum. Bazı haber sitelerinde yada blog sayfalarında herhangi bir uygulama ile ilgili haberler yapıla bilir. Bununla ilgili aslında bu bir uygulamanın reklamı olabilir. Geçenlerde okuduğum bir haber sitesinde  XXX uygulaması ile iphone çalan kişi dünya’ya rezil oldu, bu bir uygulamadan bahsediyor telefonu çalınan bir kişi telefona önceden yüklediği bu uygulama ile güvenlik şifresini yanlış girdiğinde resmini çekiyor ve mail olarak atıyor ve böylece telefonu çalan kişiyi teşhir etmiş oluyor.

Bende bu uygulamayı apple store den kontrol ettim ve bunu para ile satın alanların hiç de memnun olmadığını gördüm. Şimdi Size tavsiyem İphone yada İpad için satın aldığınız Uygulamaların Puanlamasını ve Uygulama için yapılan Yorumları okuduk dan sonra bu uygulamayı satın almayı unutmayınız. Yapılan deneyimler ve Yorumlar önemlidir Bunu Göz ardı etmeyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın