Sponsorlu Bağlantılar

Adsense Geçersiz Tıklama Bildirim Formu

956 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Adsense kullananlar için geçersiz bildirim linki hakkında bilgi paylaşımı yapacağım. ilk önce bu başlığı merak edenler için Adsense hakkında bilgi vermek istiyorum. Adsense Nedir ?  Blog sayfası yada web sitesi olanlar için bir para kazanma şeklidir. Google tarafından Reklam için pazar kazanma amacı güden bir sistemdir.

Reklam verenler tarafından Google aracılığı ile oluşturulan kodları web sitesinde reklamları yayınlamak amacı ile ve bu reklamlardan para kazanma amacı güder.

Her sayfa üzerinde üç tane Adsense Reklamı yayınlayabilir sunuyor. Bu  konumuzda Adsense Geçersiz Tıklamaları Google Bildirim için bildiri formu paylaşmak istiyorum.

https://support.google.com/adsense/contact/invalid_clicks_contact” erişim link adresidir. Sitenizde devamlı olarak Geçersiz Tıklama oluyor ise bunu Google bildirmek gerekiyor , yoksa Google bunu haksız kazanç sayarak Adsense hesabınızı durdura bilir. Böylece kötü sonuçlara varmadan bu durumda Adsense Geçersiz Tıklama Formunu buradan ulaşarak Google bildirmeniz gerekecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın