Sponsorlu Bağlantılar

Yeni iPhone XS ekran boyutu

408 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Apple yeni amiral gemisi olan iphone XS teknik özellikleri, fiyatı tanıtımla duyuruldu. Bizim bu konumuzda bu yeni iPhone XS ekran ölçüleri nedir, hangi ölçülerine sahip bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Günümüz şartlarında Doların, TL karşısında değerinin artması ile fiyatların artması nedeniyle telefon almayı bir kez daha düşünebiliriz. Fakat yine de almayı düşünüyorsanız ve diğer telefonların ekran boyutları ile karşılaştırmayı düşünüyorsanız iphone xs ekran boyutu olarak aşağıda ebatları göz önüne alabilirsiniz.

 

458 PPİ piksel yoğunluğunda 1125×2436 piksel ( FHD+ ) çözünürlük sunmaktadır. Bunun dışında ekran olarak iPhone XS ekran boyutu 5.8 inç, Ekran oranı 19.5:9 olarak ön plana çıkmaktadır.

İPHONE XS EKRAN BOYUTLARI

143.6 x 70.9 x 7.7 mm ~ 5.65 x 2.79 x 0.30 inç ve 177 gram ağırlığı vardır. Yeni Apple amiral gemisi olan iPhone XS ekran boyutları yukarıda verdiğimiz ölçülere sahiptir.

Yeni iphone xs teknik özelliklerine diğer makalemizden okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konumuzda iphone xs ekran boyutu hakkında merak eden kullanıcılar için bilgilendirme vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın