Sponsorlu Bağlantılar

iphone – android için kaza tutanağı uygulaması

922 views
Sponsorlu Bağlantılar

2918 sayılı Kara yolları Trafik Kanunu uyarınca, 1 Nisan 2008 tarihinden itibaren yalnız maddi hasara yol açan trafik kazalarında, taraflar trafik zabıtası çağırmaya gerek görmezlerse, kazanın oluş şeklini kendi aralarında yazılı olarak saptamak şartıyla kaza yerinden ayrılabilecektir. ” Alıntı “

Böyle olunca aracınızda Kaza Tutanağı aracınızda taşımanız gerekecektir . Bununla birlikte yeni mobil uygulama olarak Kaza Tutanağı uygulaması ile akıllı telefonlarınızdan kağıt ,kalem kullanmadan  artık Kaza Tutanağı ile Gönderebiliyorsunuz. Mobil Kaza Tutanağı nasıl kullanılır .

KAZA TUTANAĞI ;

mobil kaza tutanağı

Bu Uygulama sizi yönlendireceği için ilk önce ” Yeni Kaza Ekle ”  > daha sonra kaza ile ilgili olarak çektiğiniz resimleri yüklüyorsunuz > kazanın olduğu konu belirliyorsunuz > Sigorta Poliçe Bilgilerini giriş yaptık dan sonra bilgileri yolluyorsunuz. Kendi çapında dünyada ilk olan bu mobil uygulamada , kazada oluşan trafik yoğunluğu azaltmak , kaza’da tek bir akıllı telefonun olması yeterli olacaktır.Bu uygulamada TC Numarasınız ve Araç Plakası gibi bilgilerini de otomatik dolduracaktır.

https://itunes.apple.com/tr/app/mobil-kaza-tutanag/id918129507?l=tr&mt=8” adresi üzerinden iphone telefonlar için “https://play.google.com/store/apps/details?id=org.sbm.ktt&hl=tr “adresinden ise android telefonlara app uygulamasını indirebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın