Sponsorlu Bağlantılar

Yemek sepeti hesap kapatma

96 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, internet üzerinden çevirim içi yemek siparişi vermek için komisyon karşılığında aracılık eden ve 19 milyonun üzerinde üyeye sahip olan platform yakın zamanda VİB ( veri ihlali bildirimi ) yaparak yetkisiz kişiler tarafından bilgilerin çalındığına dair bildirimde bulunmuştur.

Bunu ayrıca “https://kvkk.gov.tr/Icerik/6936/Kamuoyu-Duyurusu-Veri-Ihlali-Bildirimi-Yemek-Sepeti-Elektronik-Iletisim-Perakende-Gida-Lojistik-AS” adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hal böyle olunca bazı kullanıcılar yemeksepeti.com hesabını iptal etmek istemişlerdir. Bizde bu yazımızda yemek sepeti hesabı nasıl kapatılır bunu sizler yazımızda yolunu göstermeye çalışacağız.

YEMEK SEPETİ HEABINI NASIL SİLİNİR

Mevcut yemek sepeti hesabını kapatmak için site yönetimiyle irtibat kurmanız gerekmektedir. Bunun için 0 ( 212 ) 359 18 00 nolu telefonu arayarak hesabınızı iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Bununla birlikte kullanıcı adınızı da belirterek “info@yemeksepeti.com” adresine yemek sepetine kayıtlı mail adresinizden iptal edilmek üzere e-posta gönderebilirsiniz.

Bunun dışında farklı bir yöntem ise “https://www.yemeksepeti.com/iletisim” adresi üzerinden bir form doldurmak suretiyle de yemek sepeti iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz yemek sepetini kapatmak istediğinizi bu yollarla belirtebilirsiniz. Bu yazımızda yemek sepeti hesabını iptal etme konusunda bilgi verdik. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

ARAMALAR;

yemek sepeti üyelik iptali, yemek sepeti üyelik kapatma, yemek sepeti hesap kapatma,yemek sepeti üyelik kapatma,yemek sepeti üyeliği iptal etme,yemek sepeti üyelik sonlandırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın