Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Mate 40 Pro Sar Değeri Nedir

42 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Huawei Mate 40 Pro sar değeri ne kadardır, hangi değerlerde sar değerinin standart nedir bununla ilgili olarak bilgi vereceğiz.

Huawei yeni amiral gemisi olarak ön plana çıkan Huawei Mate 40 Pro radyasyon değeri nedir standart değerleri hangi aralıkta buna geçmeden önce sar değeri nedir bununla ilgili olarak bilgi vereceğiz.

SAR DEĞERİ NEDİR?

Elektronik cihazların yaymış olduğu elektromanyetik sinyallerin vücutta emilme değerleridir. Yani elektro manyetik sinyallerin yaymış olduğu radyasyon vücut da ne kadar emilmiş bunun ölçü birimidir.

Bu değerler standartlardan fazla olursa cilt, vücuda zarar vermektedir. Bu nedenle ABD sar değeri 1.6 W/kğ olarak AB ülkelerinde standart 2 W/kğ olarak gösterilmektedir.

HUAWEİ MATE 40 PRO SAR DEĞERİ NE KADAR

Telefonun yaymış olduğu radyasyon değerleri öncesinde telefonun teknik özellikleri hakkında bilgi vererek konumuza devam edelim.

Çekirdek sayısı 8 olan telefonumuzda 8 GB Ram, 256 GB dâhili hafızası vardır. Batarya kapasitesi 4400 mAh olarak kullanılmaktadır.

5G desteği olan telefonumuzun sar değeri ise şu aralıkta olacaktır Kafa 0,40 ile 048 W/kğ arasında Vücut ise 0.900 ile 0,99 W/kğ arasında olması tahmin edilmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda değerler doğrultusunda standartlar da olduğudur. Çocuklarınızı elektronik cihazların yaydığı sinyallerden uzak tutmak için telefon, tablet gibi cihazlarda oyun sürelerini kısıtlayınız.

Bu konumuzda Huawei Mate 40 Pro sar değeri nedir konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Bu konumuzda Huawei Mate 40 Pro radyasyon değeri nedir, hangi aralıktadır, standartlarda mı bunu vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın