Mobil

Xiaomi ürün doğrulama nasıl yapılır

Xiaomi ürün doğrulama nasıl yapılır

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi orijinal mi nasıl anlaşılır, Xiaomi orijinal doğrulama, ürün doğrulama konusunda bilgi vereceğiz.

Son yılların markası olan Xiaomi’de satılan ürünler gerçek mi, sahte mi? nasıl anlaşılır.

Telefon, Bluetooth kulaklık ( airdots ) veya diğer Xiaomi ürünlerinin doğruluk oranı nedir? Aldığım ürün gerçekten Xiaomi cihaz mı bunu kendi web sitesi aracılığı ile doğrulama yapacağız.

İnternetten veya mağazalardan aldığınız ürünlerde yurtdışı garantili veya Türkiye garanti satıldığını görmüşünüzdür. Bu ürünlerde asıl garanti Türkiye garantili olanlardır. Kullanıcılarımız bu garantiyi dikkate almalarını söyleyerek şimdi Xiaomi ürün doğrulama yapmak için nereden nasıl yapıldığına bakalım.

XİAOMİ ORİJİNAL Mİ NASIL ANLAŞILIR

Xiaomi orijinal sorgulaması yapmak için ilk önce telefonun veya cihazların üzerinde yer alan İMEİ sorgulama yapmak gerekiyor.

Bunun için *#06# kodunu telefonun klavye kısmına yazarak sorgulama yapıyoruz. Telefonunuz çift hatlı ile SİM 1, SİM 2 ve ürün numarası görünecektir.

Bu sim numaralarında yazan imei numarasını “https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei” adresi üzerinden doğrulayacağız.

Yukarıda gördüğünüz Xiaomi resmi sitesinde ürün doğrulama, ürün kontrol panelinde kırmızı ile işaretli alana telefon, tablet, kulaklık veya diğer Tv Box gibi ürünlerin orijinal mi değil mi kontrol edebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Burada yeşil renkli doğrulama rozeti ile birlikte cihazınızın modelini de görüyorsanız ürün gerçek bir üründür. Bunun dışında farklı bir yazı ile karşılaşırsanız Xiaomi sahte ürün olarak karşınıza çıkacaktır.

Bu konumuzda Xiaomi telefon gerçek mi, Xiaomi ürün doğrulama nasıl yapılır bununla ilgili bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

YORUMLAR (1)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL