Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Telefon Engellenen Numaralar Listesi

18 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda engellenen numaralar nerede saklanıyor, engelli listesi nerede sorularına cevaplar arayacağız.

Günümüz Dijital çağda cebimize kadar internet ile alışverişleri yapabileceğimiz gibi telefon ile satış yapan firmaların aramalarından bıkan kullanıcılar arayanları kolaylıkla engelleyebiliyor.

Bu engellenen numaralara sadece telefonla satış yapan firmalar değil de istemediğiniz kişileri de ayrıca engelli listesine ekleyebilirsiniz.

Bizim bu konumuzda Xiaomi engelli numaralar listesi nerede olduğunu bulamayan yeni kullanıcılar mutlaka olacaktır. Bizde bu yazımızda xiaomi engellenen numaralar nerede saklıdır bunu sizlere adım adım vermeye çalışacağız.

ENGELLENEN NUMARALAR LİSTSİ XİAOMİ

 

Gelen aramaları engellediniz ve engelli telefon numarasını yeniden kaldırmak istiyorsunuz o zaman adım adım ilerleyiş şu şekilde olmaktadır.

Ayarlar > Güvenlik  > Engelli Listesi bu adımlarda engellediğiniz tüm numaraları bu alanda görebilirsiniz.

Bu listeden çıkarmak istediğiniz numaraları kaldırabilirsiniz veya yeniden ekleme yapabilirsiniz. Yeni kullanıcılar için engelli numaralar listesi nerede bulunur diye araştırma yapan kullanıcılar için bu şekilde cevap verebiliriz.

Bu konumuzda Xiaomi engellenen numaralar nerede listelenir, nerede saklanır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın