Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi redmi 5 plus ekran görüntüsü alma

81 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda siz takipçilerimize ve bu konuda arama yaparak gelen kullanıcılara xiaomi redmi 5 plus ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda destek vermeye çalışacağız.

Çin markası olan ve dünya genelinde 4. Sırada akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi markasının Redmi 5 plus modellerinde ekran resmi çekmek için hangi tuşlar kullanılır? Bu sorular sayfamızı ziyaret eden kullanıcılar tarafından sorulmaktadır.

Bizde sizler için kolay yoldan xiaomi redmi 5 plus ekranın görüntüsünü alma konusunda aşağıda verdiğimiz adımlarla pratik olarak nasıl yapılacağına dair ipuçlarını paylaşacağız.

XİAOMİ REDMİ 5 PLUS EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMAK

Genel olarak Xiaomi akıllı telefonlarda bu modellerde ekran görüntüsü alma diğer adıyla screenshot işlemi telefonun Güç düğmesi + Ses kısma tuşu aracılığı ile çekilmektedir.

Bu adımlarla xiaomi redmi 5 plus ekran görüntüsü alma işlemini yerine getirebilirsiniz. Ekranın resmini çektiğinizde bu görüntü telefonun resim galerisine yani film galerisine kayıt edilmektedir. Bu kısmımdan bulabilirsiniz.

xiaomi redmi 5 plus ekran resmi alma konusunda oldukça kolay yöntem bu şekilde sağlanmaktadır. Bunu ayrıca bu alandan düzenlemesine yapabilir veya yeniden çekmek için silebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI;

Bu konumuzda sizlere xiaomi redmi 5 plus ekranın resmini çekme konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Diğer tüm konulardan haberdar olmak için ücretsiz e-posta adresimizden abone olabilirsiniz. Bize soracağınız konuları destek hattı üzerinden sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın