Mobil

XİAOMİ REDMİ 10 2022 Ekran Görüntüsü Almak

XİAOMİ REDMİ 10 2022 Ekran Görüntüsü Almak

Merhabalar, bu konumuzda Android işletim sistemine sahip XİAOMİ REDMİ 10 2022 ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Genel olarak Android işletim sistemlerinde ekran resmi çekmek aynı işlemlere dayanmaktadır. Oldukça basit olan bu işlemi yeni başlayan kullanıcılarımız pek bilmeyebilir bu nedenle bizde bu yazımızda XİAOMİ REDMİ 10 2022 ekran görüntüsü alma işlemini anlatacağız.

Android cihazlarda ekran görüntüsü almak için birkaç yolu vardır. Bunlar arasında üç parmağınızla ekranda yukarıdan aşağı doğru çekme, menüleri kullanarak ve telefonun tuşlarını kullanarak görüntüyü çekebilirsiniz.

XİAOMİ REDMİ 10 2022 EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YAKALAMA

Ekran görüntüsü almak için yapılması gereken işlemler şu şekildedir.

# Ekranı çekmek için ekranı ayarlayın

# Güç Tuşu + Sesi Kısma Tuşu aynı anda birkaç saniye basılı tutun.

# Deklanşör sesi gelene kadar basılı tutun. Ekran görüntüsü aldığınızda klik sesi duyunca bir ön izleme ekranı gelecek buradan çektiğiniz görüntüyü düzenleyebilir ve galeriye kayıt edebilirsiniz.

Diğer bir yöntem Android cihazlarının bazı modellerinde olduğu gibi üç parmak yöntemi. Ekranı ayarlayın üç parmağınızı yukarıdan aşağıya doğru çektiğinizde görüntüyü almış oluyorsunuz. Görüntüyü düzenlemesini yapabilir ve galeriye kayıt edebilirsiniz.

Son adım ise Ekranı yukarıdan aşağı doğru çektiğinizde Denetim masasında makas işareti göreceksiniz. Bu tuşu kullanarak ekran screenshot almış olacaksınız.

Herhangi bir üçün parti yazılıma ihtiyaç duymadan telefonun kendi özelliğini kullanarak kolaylıkla telefonun ekran görüntüsü çekmiş olacaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda XİAOMİ REDMİ 10 2022 ekran görüntüsü nasıl çekilir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2023-2024-2025-2026-2027

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL