Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi MSA durduruldu hatası çözümü

8 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi MSA durduruldu hatası ve bununla ilgili sorun nasıl çözülür konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Xiaomi MSA sorunu neden yaşanmaktadır, ilk önce bununla ilgili olarak bilgi vereceğiz ardından Xiaomi MSA durduruldu sorunu çözümü için bilgi vermeye çalışacağız.

Yakın zaman da Google Webview ile ilgili güncellemelerinde yaşanan bir sorun nedeniyle Xiaomi MSA durduruldu problemi yaşanmaya başlandı.

MIUI System Ads kısa adıyla MSA yazılımı bu nedeniyle çökmeye başladı. Bu uygulama kaldıramadığımız için bizde Google Webview güncellemesini iptal ederek sorunu çözmeye çalışacağız.

XİAOMİ MSA DURDURULDU HATASI ÇÖZÜMÜ

Xiaomi MSA durduruldu sorun çözümü için ilk önce Google Play Store’dan Android System Webview uygulamasını bularak tüm verileri temizle ile verilerin tümünü silelim. Google bu sorunun çözümü için bununla ilgili yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurmuştu, bu güncelleme gelene kadar eski sürümüne geri döneceğiz.

TAVSİYE VİDEO;

BİLGİSAYARCIYA SORU SOR

Yukarıda adımlarla Xiaomi MSA durduruldu problemi çözümünü sağlamış olacağız. Bu konumuzda Xiaomi MSA durduruldu hatası nasıl çözülür bununla ilgili sorulara cevap vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer konularda sorular için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın