Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi klavye titreşim ayarı

34 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi klavye titreşim ayarı nereden ve nasıl yapılır konusunda bilgi vereye çalışacağız.

Standart olarak Xiaomi cihazlarda titreşim ayarları açık olarak gelmektedir. İsteğe göre bu ayarları değiştirmeniz mümkündür. Xiaomi’de pil tasarrufu etmek isteyenler bu titreşim ayarları üzerinden klavye titreşim ayarlarını değiştirerek kapatılabilmektedir.

Bizde bu yazımızda Xiaomi klavye titreşim ayarını kapatma konusunda bilgi vermeye çalışarak bu ayarların nerede olduğunu ve nasıl değişeceği hakkında konumuzun devamın sizlerle paylaşacağız.

XİAOMİ KLAVYE TİTREŞİM AYARLARINI KİŞİLEŞTİRME

Sizde Xiaomi marka telefon kullanıyorsanız klavye vuruş titreşimini isteğe göre değiştirebilirsiniz. Şimdi bununla ilgili olarak aşağıda adımları takip edelim.

# Ayarlar

# Ses & Titreşim

# Dokunulduğunda Titret

Kapalı, Hafif, Orta, Güçlü olmak üzere telefonun klavye dokunulduğunda titreme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Buradan ister kapabilir veya titreme şiddetini buradan ayarlamak mümkün olacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda Xiaomi klavye titreşim ayarı nasıl ve nereden yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın