Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Çöp Kutusu Nerede Bulunur

41 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung model telefonlarda çöp kutusu nerededir, nerede bulunur konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bilindiği gibi bilgisayarlarda olsun, telefonlarda olsun silinen dosyalar direk olarak silinebileceği gibi çöp kutusuna taşınarak sonrasında belli bir zaman aralığında otomatik silinmektedir. Yanlışlıkla sildiğinizi düşündüğünüz fotoğraflar veya videoları tekrar kurtarmak için çöp kutusu üzerinden geri taşımak gerecektir.

Bizimde bu yazımızda Samsung Çöp Kutusu nerede olduğunu yazımızda siz takipçilerimize ve merak eden kullanıcılarımıza bilgi olarak vereceğiz.

SAMSUNG ÇÖP KUTUSU NEREDE BULUNUR

Samsung telefon kullanıyorsanız silinen dosyalar 30 gün muhafaza edilerek çöp kutusu üzerinden boşalacaktır. 30 gün zarfında bu silinen dosyaları tekrar galeriye taşıyabilirsiniz.

Taşımak için ilk önce çöp kutusunun yerini öğrenmek gerekecektir. Şimdi aşağıda vereceğim adımları takip ederek kolaylıkla bulabilirsiniz.

# Galeriye giriyoruz.

# Sağ köşede bulunan üç noktalı ayarımızı açalım.

# Çöp kutusu burada bulabilirsiniz.

Böylece yukarıda adımlarla Samsung çöp kutusu boşaltabilir veya video, fotoğrafları geri yüklemek için kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bazı modellerde çöp kutusu galeride değil FOTOĞRAFLAR uygulaması üzerinde bulunmaktadır. Eğer Galeri’den bulamıyorsanız o zaman Fotoğraflar üzerinden bulabilirsiniz.

Bu konumuzda Samsung çöp kutusu nerede hakkında yeni kullanıcılarımız için bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın