Sponsorlu Bağlantılar

WordPress zararlı sorguları engelleme

205 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda wordpressde zararlı sorgulamalar nasıl engellenir? Bununla ilgili siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Her zaman mevcut sitemlerde açıklar kapansın diyerek güncellemeler yapılmaktadır. Bununla birlikte korsanlarda boş durmayarak yeni açık kapılar aramaktadır. Korsanlar spam kodlarla sitenize sızmaya çalışmak için onlarca tekniği kullanmaktadır.

Bu nedenle sitenize yönelik olarak kötü sorguları engelleyici olarak bir eklentiyi tavsiye edeceğiz. Güvenlik duvarı kullanmayan siteler için basit ve etkili olan bu eklenti oldukça işe yarayacaktır.

WP ZARARLI SORGULARI ENGELLEME

Bu tür kötü sorgulamayı kapatmak için sitenize kurabileceğiniz son derece elverişli bir eklentiyi “https://tr.wordpress.org/plugins/block-bad-queries/ adresi üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitenizde açıklardan sızmaya çalışacak korsanlar teknikler geliştirmeye devam ederken sizde önleminizi almaya çalışmaya devam edeceksiniz.

Yukarıda eklentiyi sitenize kurunuz ve kullanmaya hemen başlayınız. Bu eklentiye ait özelliklerden bir kısmını sizler için derledik.

  • Herhangi bir özel ayara ihtiyaç duyulmaz
  • %100 güvenli ve performans destekli
  • Çok çeşitli kötü istekleri engeller
  • SQL enjeksiyon saldırıları engellemektedir.
  • Gelen trafiği tarayarak zararlı istekleri engeller
  • Arka planda işlemci yormadan çalışmaktadır.

Yukarıda verdiğimiz bazı özelliklerle sitenize zarar verecek zararlı sorgulamayı engelleyerek sitenizin güvende olmasını sağlayacaktır.

ÜCRETLİ WORDPRESS KURULUMU

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın