Sponsorlu Bağlantılar

WordPress zamanlanmış bakım sorunu çözümü

7.181 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eğer wordpress alt yapılı bir site kullanıyor ve güncelleme esnasında oluşabilecek sorunlardan biride wordpress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Birkaç dakika içinde tekrar kontrol edin sorunudur.

Site otomatik güncelleme esnasında karşınıza bu uyarı mesajı ile birlikte çıkar ve yönetici paneli yani admin paneline girişte bile bu şekilde uyarı mesajı karşınıza çıkmaktadır.

Bizimde bu makalemiz de “Zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Bir kaç dakika içinde tekrar kontrol edin hatası” nasıl çözülür sizlere elimizden geldiğince çözüm yollarını bu yazımızda vermeye çalışacağız.

WP ZAMANLANMIŞ BAKIM HATASI ÇÖZÜMÜ

WordPress zamanlanmış bakım modu sorunu için bu uyar mesajını aldığınızda 2 ~ 3 dakika bekleyiniz. Bekleme sonrası bağlı olduğunuz tarayıcı yenileyin. Bu sorun sayfa yenileme sonrası devam edersen tekrar tarayıcı önbelleğini temizlemek sureti ile kontrol ediniz.

Zamanlanmış bakım dolasıyla site uygun değil. Birkaç dakika içinde tekrar kontrol edin problemi devam ediyorsa o zaman Cpanel veya FileZilla üzerinden ftp kök dosyalarının olduğu alana bağlanarak .maintenance dosyasını silin veya dosyanın adını maintenance_old gibi ismini değiştirin.

WORDPRESS BAKIM MODUNDA KALDI

Bu sorun wordpress maintenance hatası olarak da geçmektedir. Bakım modundan wordpress bu şekilde çıkararak iptal edebilirsiniz. Şimdi hatayı tekrar kontrol ediniz.

WordPress bakım modu kapatma işlemi yaparak “wordpress zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil. Birkaç dakika içinde tekrar kontrol edin” hatayı çözmeye çalışacağız. Tarayıcıdan yeniden giriş yaparak sorunu çözümleyin.

Bu konumuzda wp bakım modu sorunu nasıl çözülür konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize sorularınızı sorabilir veya bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize tüm konularda sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın