Sponsorlu Bağlantılar

WordPress uzun yazı beyaz ekran sorunu nasıl çözülür

196 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda wordpress de oluşan hatalardan biri de uzun yazı beyaz ekran sorunu çözümü hakkında siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Daha önceki konumuzda beyaz ekran sorunu çözümü hakkında bilgi vermiştik bu konumuzda aynı sorun içinde devam eden ikinci bir hata olan “uzun yazı beyaz ekran” problemi hakkında çözüm yolları vermeye çalışacağız.

BEYAZ EKRAN HATASI ÇÖZÜMÜ

Beyaz ekran sorunları genelde eklenti, temalarda oluşan yanlış kodlamalardan dolayı oluşmaktadır. Bunlar arasında eklentileri iptal etme, varsayılan temaya geçirme yöntemleri ile çözümlemeye çalışmıştık.

WordPress uzun yazı beyaz ekran sorunu çözümü için şimdi aşağıda vereceğimiz yöntemle çözümleme yapmaya çalışacağız.

ÇÖZÜM

Bu hatayı alıyorsanız wp-config.php dosyası içine aşağıda vereceğimiz kodları eklemeniz gerekecektir. Bu kodlar;

error_reporting(E_ALL); ini_set(‘display_errors’, 1);

define( ‘WP_DEBUG’, true);

Bu kodları girdiğinizde size yaşanan sorun ekranda yazacaktır. Bu hata “uzun yazı beyaz ekran” hatası ise o zaman wordpress cachle temizlemeniz gerekecektir.

Bunun yapmanız gereken şey tekrar aynen wp-config.php dosyası içine şu kodları ekleyerek cachle temizleyin.

/** uzun yazı beyaz ekran hatası */
ini_set(‘pcre.recursion_limit’,20000000);
ini_set(‘pcre.backtrack_limit’,10000000);

Yukarıda eklediğiniz kod cachle temizleyecektir. Böylece wordpress sitenize girebileceksiniz. Yukarıda girmiş olduğunuz kod uzun yazı beyaz ekran sorunu çözümü için kullanılan ve cache belleği temizleyen koddur.

Bu konumuzda uzun yazı beyaz ekran hatası nasıl çözülür konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın