Sponsorlu Bağlantılar

WordPress tema nedir?

75 views
Sponsorlu Bağlantılar

WordPress de tema kelimesini sıklıkla duyuyorsunuzdur. Tema nedir konusunda bizde wordpress kategorisi altında bu yazımızı sizinle paylaşacağız.

Temalar sitenizin arayüzüdür. Sitenize gelen ziyaretçiler sayfalar dışında bu arayüz ile karşılar bu yüzden tema sitenizi gösteren bir tasarımdır.

WORDPRESS TEMA NEDİR

WordPress temel tasarımıdır ve içeriklerinizi bu temaya göre oluşturmanız gerekmektedir. Temel yazılım biçimini değiştirmeden sitenizin görünümü değiştirmektedir.

Şablon dosyaları, görüntü dosyaları, sitil ve diğer kod dosyaları php olarak oluşmaktadır. Temalar kişileştirilebilir, kendinize göre özelleştirilebilir. Temaları ücretli ve ücretsiz bir şekilde admin paneli üzerinden bularak yükleyebilirsiniz.

Bunun dışında sitenizin içeriğine göre uygun tema seçimi yapmak gerekmektedir. Bilgisayar blog sayfası, oto galerici, haber, kurumsal temalar için iyi seçimler yapmak gerekmektedir.

Kısaca wordpress tema ne işe yarar denilirse oluşturacağınız sitenin alt yapısı, görünümü için seçeceğiniz bir şablon arayüz tasarımıdır.

ÜCRETLİ WORDPRESS KURULUMU

Temaları ücretli ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Warez temalar sitenize virüs bulaşmasına neden olacağı için gelişi güzel internetten indirerek kullanmayınız. Kalıcı bir site hazırlayacaksanız sitenizle alakalı uygun temaları ücretli almanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın