Sponsorlu Bağlantılar

WordPress kategori rengi değiştirme

123 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda kategori rengi değiştirme, belirleme konusunda wordpress kullanan kullanıcılar için bilgiler vermeye çalışacağız.

Website olarak alt yapı olarak wordpress kullananlar için kategoriler de farklı renk tonlarıyla ayırt etmek kullanıcıların dikkatini çekmek ve görsellik sağlamak amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

Bizde bu konumuzda wordpress de farklı kategorileri ayırt etmek için farklı renklerle nasıl değişir hemen bunun anlatıma geçeceğiz.

WORDPRESS TEMA REKLENDİRME

Buna birçok temanın da müsaade etmesiyle kolay bir şekilde temaları renklendirebiliyoruz. Aşağıda adımlarla tema kategori rengi değiştirme işlemini başlatalım.

  • Örnek sayfa
  • Kategoriler
  • Hangi Kategoriyi düzenleyecekseniz seçiyoruz.
  • Kategori düzenle

Yukarıda adımlarla bazı temaların izin verdiğiyle kategori düzenleme işlemlerini seçiyoruz ve kategori rengini bu alandan ayarlayabiliriz. Bazı kategorilerde resim ekleme işlemini bile bu alan üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda genel olarak klasik wordpress temalarında pek görülmese de özel temalar, premium tema wordpress da bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Ücretli WordPress kurulumu

Konumuzda wordpress tema rengi değiştirme konusunda sizlere bu konumuzda destek vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın