Sponsorlu Bağlantılar

WordPress ilginizi çekebilir eklentisi

1.308 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda wordpress ilginizi çekebilir eklenti konusunda sizlere arayıp da bulabileceğiniz eklentilerde ve siteniz de olmazsa olmazlar dan olan eklentilerden biri wordpress ilginizi çekebilir eklentisi

Konusunda destek vermeye çalışacağız. wordpress ilginizi çekebilir eklentisi ile ne yapılabilir? İlk önce bununla ilgili bilgi vermek istiyorum.

Sitenize girdiğiniz ve paylaştığınız içeriklerin hemen altında diğer konularla ilgili bir çok konu içeriği denk gelmiştir. Siz wordpress konusunda bir konu, yazı, makale okurken bu konu altında onlarca wordpress yazıları listelenecektir.

Bununla ilgili konunuza yakın ve ilgilinizi çeken konuları incelediğiniz de veya sitenize gelen ziyaretçinin, site içinde geçirdiği vakit ne kadar uzun olursa sitenizin değeri de artacaktır. Bu nedenle wordpress alt yapısını kullanan blog sayfalar bu eklentiyi mutlaka kullanmalıdır.

Wp ilginizi çekebilir eklenti, konu içindeki yazı ve anahtar kelimelerden yola çıkarak sizin incelediğiniz konulara yakın diğer konuları alt sayfada bu eklenti de ayarladığınız konu sayısı kadar gösterim yapacak ve dikkat çekici olmasını sağlayacaktır.

Sayfa sonunda alt kısımda ilgili yazılar eklenti oldukça işinize yaracak bir eklenti nedeniyle wordpress kesinlikle kurmanız gerekebilir. Bu eklenti ücretli aldığınız temalar da entegreli olarak gelebileceği gibi wordpress hazır temalar da yüklemeniz gerekebilir.

WordPress ilginizi çekebilir eklentisi

Sizde bir wordpress alt yapısını kullandığınız blog sayfanız, siteniz varsa “https://wordpress.org/plugins/seo-alrp/” adresi üzerinden bu eklenti kurarak kullanabilirsiniz. Bu eklenti ile ilgili önemli özellikleri ;

  • Otomatik bağlantı linkleri
  • 6 renk teması
  • Küçük resimleri ön belleğe alarak gösterim
  • Slayt gösteri
  • Seo uyumlu

Bununla ilgili diğer ayrıntılı açıklamaları link adresinde bulabilirsiniz. Tavsiye, öneri olarak bu eklenti işinizi görecektir.

İlgilinizi çeken konular, ilginizi çekebilecek içerikler konusunda sizlerin de öneriniz varsa sayfamızın alt kısımda yorumlar bölümünden bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın