Sponsorlu Bağlantılar

wordpress google adsense alternatif eklentiler

43 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda wp adsense eklentileri ve alternatif kullanabileceğiniz eklentiler hakkında sizler bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağız.

Günümüz temalarda artık adsense reklam yerleşimi için reklam alanları yerleştirmişleridir. Fakat özel alanlarda adsense reklam yerleşimi istiyor ve temanızda farklı alanlarda reklam kullanımı için eklentilere başvuruyor olabilirsiniz.

Bizim de bu konumuzda alternatif reklam eklentileri sizler için listeledik. Sizde aşağıda listeyi göz atarak Google Adsense reklam eklentisi kullanarak sitenizde istenilen alanlar da reklam gösterimini sağlayabilirsiniz.

ALTERNATİF REKLAM EKLENTİLERİ

  • ADSENSE DELUXE
  • EAESY GOOGLE ADSENSE
  • QUİCK ADSENSE
  • ADSENSE MANAGER
  • SHARE ADSENSE EARNIGS
  • WORDPESS AD S MANANGER
  • ADSENSE WIDGET FOR WORDPRESS

Yukarıda sizler için kullanabileceğiniz reklam eklentileri wordpress tabanlı işletim sistemlerinde oldukça yararlı olacak eklentilerdir. Bunun dışında diğer adsense eklentileri için “https://tr.wordpress.org/plugins/search/adsense/ adresi üzerinden diğer Google adsense reklam eklentileri inceleyebilirsiniz.

WORDPRESS ADSENSE EKLENTİSİ

Bu eklentiler sayesinde adsense reklam kodlarını yazılar içinde görünmesinden tutunda renklerini de değiştirebileceğiniz kodlar içermektedir.

Hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duyulmadan basit bir kullanımla adsense reklam kodlarını bu eklentiler sayesinde istenilen alanlara reklam gösterimi için ekleyebilirsiniz.

Yukarıda sizlere wp adsense eklentisi önerileri olarak 2020 ve 2021 yıllarında kullanılan eklentilerin dışında yeni eklenen eklentileri takip edeceğiniz link adresi üzerinden takip edebilirsiniz. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın