Sponsorlu Bağlantılar

Winrar arka plan teması nasıl değişir?

896 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sıkıştır programı olan Winrar tema değiştirme konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Windows için kullanılan Shareware dosya arşivleme ve dosya sıkıştırma yazılımı olan Winrar programı internette indirdiğiniz sıkıştırılmış dosyaları açmak veya bilgisayarda dosyaları sıkıştırmak için kullanırız.

WİNRAR TEMA DEĞİŞTİRME VİDEO ANLATIM

Ücretsiz olarak kullandığımız bu yazımın birde ücretli olarak kullanılan sürümü de mevcuttur. Bizim bu konumuzda sıklıkla kullandığımız bu yazılımın arka planından sıkıldıysanız bir tema değişikliğine gidebilirsiniz.

WİNRAR TEMA DEĞİŞTİRME

Varsayılan tema görünümünden sıkıldıysanız arka plan temasını değiştirmek istiyorsanız o zaman bu yazımız tam size göre hemen anlatıma geçerek nasıl değişir? Bunu inceleyelim.

TEMA DEĞİŞTİRME RESİMLİ ANLATIM

İlk önce kendinize özel kişileştireceğiniz tema seçmek için “https://www.rarlab.com/themes.htm” adresi üzerinden temalara göz atabilirsiniz. Buradan indireceğiniz theme.rar dosyası olacaktır.

Temayı bilgisayarımıza indiriyoruz ve şimdi programı açalım ve indirdiğimiz bu temayı winrar tanıtacağız.

Seçenekler > Temalar > Diğer temalara gözat buradan yukarıda link adresini de direk olarak açabilirsiniz.

Beğendiğimiz temayı indirdik budan sonraki adımda indirdiğimiz temayı Temalar > Temaları düzenle yazan kısmından yüklemek olacaktır.

Temaları düzenle kısmından girdik ve winrar temayı değiştirmek için “SEÇ” kısmından bilgisayara indirdiğimiz temayı indirdiğimiz yerden bulup yüklemek olacaktır.

İndirdiğimiz temayı Seçtik ve Aç dediğimiz de winrar temayı değiştirmek için yükledik. Bir önceki küçük pencerede temayı gördük ve oradan “SEÇ” dediğimizde ara yüzü değiştirdik.

Yukarıda adımları takip ederek winrar görünümü değiştirme konusunda başarıyla ikonların görünümü değiştirdik.

Yukarıda bahsi geçen konumuzda winrar tema değiştirme konusunda kullandığımız winrar görünen yüzünü değiştirdik. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın