Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp da üçüncü taraf klavye kullanımı

538 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan ve en çok kullanım özelliği ile dünyaca popüler uygulama WhatsApp da yakın zamanda yeni bir özelliği duyurmak için kolları sıvadı.

Bu yeni özellikte neler var çıkartma özelliğini tekrar iyileştirme çalışacak ve üçüncü taraf klavyelerle entegrasyon hakkında bir güncellemeyi yayınlayacağını duyurdu.

Wabetainfo dan duyurulan haberlere göre 12 Aralık dan bu yana etkin olarak kullanılan çıkartmalarda yeni çıkartmalara destek vereceği haberler arasında be yeni çıkartmayla iyileştirme yapacak olan WhatsApp aynı zamanda üçüncü taraf klavye desteği de sunmayı düşünmektedir.

Üçüncü taraf klavye özelliği nedir? Hemen yeni kullanıcılar için bundan bahsedecek olursak Telefon işletim sisteminde varsayılan olarak gelen klavyeler dışında diğer yazılımcılar tarafından geliştirilen Gboard gibi play store’den indirilip entegre edilen uygulamalardır.

WhatsApp gelecekte daha fazla üçüncü parti klavye uygulamalarına daha fazla izin vereceği ayrıca Wabetainfo tarafından bahsedilmektedir.

İlerleyen konularımızda WhatsApp üçünü parti klavye kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgiler vermeye güncellemeler geldikçe bilgilendirmeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın