Sponsorlu Bağlantılar

Windows Defenderin sildiği dosyaları geri getirme

1.252 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Windows Defender sildiği dosyaları kurtarma konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Microsoft tarafından geliştirilmiş casus yazılımları karantinaya alan bir yazılımdır. Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista işletim sisteminin birer parçasıdır.

Bu konumuzda Windows defender tarafından karantinaya alınan dosyaları, belgeleri geri getirmek için hangi yol izlenir, nasıl geri kurtarılır? Bunu bu konumuzda siz takipçilerimize bu yazımızda anlatmaya çalışacağız.

Bilgisayarda harici bellek, taşınabilir diskten bilgisayara bir dosya taşıma esnasında zararlı gördüğünü dosyaları Windows defender karantinaya alabilir bu gerçekten zararsız olduğunu düşünüyorsanız o zaman bu kayıp dosyası geri kurtarmak için hangi yol izleyecektir.

WİNDOWS DEFENDER SİLDİĞİ DOSYAYI KURTARMA

Virüslü olarak işaretlenen dosyaları Windows Defender bu dosyası aslında hemen silmez, bunun için ilk önce karantinaya almaktadır. Bizde bu karantinaya alınan dosyayı karantinadan geriye kurtaracağız.

  • Windows Defender açınız
  • Virüs ve Tehdit koruması

Bu alanda karantinaya alınmış virüslü dosyalar karantinaya alınmıştır. Bu karantinaya alınmış dosyaları geri kurtarmak için kurtaracağımız dosyayı işaretliyoruz ve “geri kurtar” butonu ile bu tehdit arz eden dosyaları geriye getirebiliriz.

Tavsiye Konu; antivirüs programı çalışıyor mu

windows defender karantina dosyaları nerede sorunu önceki defender güncellemesi sonrasında menülerin yeri değişmektedir. Yeni güncellemeler ile artık Virüs ve Tehdit Koruması altında bu menüye erişim sağlayabilirsiniz. Böylece karantinaya alınan dosyaları geri getirme işlemini böylece yerine getirmiş oluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın