Sponsorlu Bağlantılar

Windows Boot Manager hatası nasıl Çözülür ?

6.712 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuz’da Windows Boot Manager Hatası Nası çözülür üzerinde duracağız. ilk önce Windows Boot Manager sorunu neden kaynaklanır bununla ilgili olarak biraz bilgi vermek istiyorum.

Yeni bir işletim sistemi kurmaya kalktığınız’da Windows Boot Manager sorunu alabilirsiniz , bu sorun farklı nedenler ile hata verebilir , işletim sistemi dosyaları bozuk olabilir , format cd ‘si bozuk veya çizik olabilir , veya 32 bitlik bir sistem için 64 bit sistem kurmaya kalktığınız’da bu sorunu yaşayabilirsiniz.

Windows Boot Manager Nasıl Çözülür?

İşlemci Cpu işletim sistemi desteklediğinden emin olunuz , cd üzerinde çizikler var ise yeni bir cd üzerine boot olarak yazdırarak tekrar deneyiniz. Ayrıca işletim sistemi kurulum dosyaları bozuk olabilir .

Bios Ayarları üzerinde UEFI ayarlarını Disable yaparak tekrar deneyebilirsiniz , işletim sistemini usb bellek üzerinden kurmaya çalışınız.

Arama Tags & Etiket ;

Windows Boot Manager sorunu çözümü , Windows Boot Manager Windows 10 , Windows Boot Manager hatası alıyorum , Windows Boot Manager Windows 7 , Windows Boot Manager çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows Boot Manager hatası nasıl Çözülür ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Windows boot manager sorunu var dizüstü bilgisayar imdat ne yaparsam yapayım karşıma bu çıkıyor ne yapmalıyım

  2. Ya abi Allah’ını seven bu yorumu okusun Windows boot manager ekranın da kaldım o ekranda nasil çıkılıyor birde klavyem bozuk dhaa önceden beri yeni bozuldu ekranda hiçbir şey yapamıyorum Windows boot manager ekranında yeni klavye çalışır mı klavye

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın