Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi Hatası

9.920 views
Sponsorlu Bağlantılar

Elimde Bulunan 60 Gb hdd biçimlendirme yaparken yaşadığım sorun Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi Hatası olarak geliyor. Bir yok çözüm yolu olarak biçimlendirme , Dos Komutu ile biçimlendirme yapıldı fakat bir sonuç alınmadı . Bununla ilgili olarak nasıl bir çözüm yolu vardır ?

Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi Nasıl Çözülür?

windows,biçimlendirmeyi bitiremesi

Bu sorunu çözebilmek için üçüncü parti yazılım yani program kullanacağız , Windows, biçimlendirmeyi bitiremedi. sorunu için kullanacağımız programın ismi HP Usb Disk Storage Format Tool kullanarak hatayı çözebiliriz. Bu programı bilgisayarınıza kuruyoruz ve Kapasitesi belli olmayan bölümleri bile bununla Formatladığınız da yeniden biçimlendirme ile kullanabilirsiniz. “http://www.gezginler.net/indir/hp-usb-disk-storage-format-tool.html” adresi üzerinden bu programı indirmeniz mümkündür. Bu program yardımı ile Fat32 , Ntfs Formatı ile biçimlendirebilirsiniz.

Bu Disk içinde önemli veriler , dosyalarınız var biçimlendirme ile kaybolan dosyalarınızı geri kurtarmak için silinen dosyaları kurtarmak için buradaki dosya kurtarma yöntemini kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi hatası , Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi sorunu , Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi nasıl çözülür , Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi usb , Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi harddisk , Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} Windows Biçimlendirmeyi Bitiremedi Hatası (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İyi günler;
    Dediklerinizi aynen yaptım sorunda aynı,hatta usb bendede g sürücüsünde ama programı açtığımda usb sürücümü program görmüyor.Ne yapacağım? teşekkürler..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın