Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 ; Programsız Kapatma Düğmesi Ekle

588 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 işletim sistemi yeni yayınlandığı sıralar ilk başta bende bu bilgisayarın kapatma düğmesi nerede diye çok aramıştım , yeni olan arkadaşlar hala aramakta sanırım , geçenler bir arkadaşın bilgisayarı kısa bir şekilde kapatma düğmesi yaptım ve buradan da sizlere yardımcı oluyum diyerek Windows 8 işletim sistemine nasıl kapatma düğmesi eklenir kısa bahsetmek istiyorum. Sizler için hazırladığım video izlerseniz sizde basit bir şekilde yapacaksınız.

Windows 8 Shutdown ( Kapatma ) Düğmesi Nasıl Eklenir?

Bilgisayarın Masaüstü gelip Farenin sağ tuşuna basıyoruz > Yeni > Kısayol   açıyoruz . Açılan Pencereye Shutdown /s  yazıyoruz.

 

Daha bu istediğimiz ismi vererek Kayıt Ediyoruz. isterseniz bu şekilde sağlarız isterseniz  dosya özelliklerinden icon resmini değiştirerek  saklayabiliriz. Windows 8 Kapatma Düğmesi, Kapatma Butonu nasıl hazırlanır, eklenir bununla ilgili bilgi vermeye çalıştım. Eğer sizinde bununla ilgili soruların olursa yorumlar bölümünden gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın